Biocydy

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/05/4Ants-100.webp

4Ants

Preparat owadobójczy do zwalczania wszystkich gatunków mrówek (w tym mrówek faraona) w formie granulatu do posypywania. Zwalcza mrówki w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków (na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach i ścieżkach).
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Ants-Plus-45kg.webp

4Ants+

Preparat owadobójczy w postaci granulatu do posypywania lub polewania przeznaczony do zwalczania owadów biegających (karaluchy, prusaki, pluskwy, mrówki, rybiki cukrowe) i likwidacji gniazd mrówek.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Roach.webp

4Roach

Produkt w formie dyspensera aerozolowego przeznaczony do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach – w szczególności prusaków, karaluchów, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych i innych owadów biegających w pomieszczeniach.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Roach-Gel.webp

4Roach Gel

Produkt przeznaczony do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach – w szczególności karaczanów: prusaków, karaluchów, rybików cukrowych, mrówek i innych owadów biegających w pomieszczeniach.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Fly.webp

4Fly

Preparat w formie dyspensera aerozolowego do zwalczania owadów latających, zwłaszcza much, komarów, meszek. Bardzo skuteczna formuła z kombinacją trzech substancji aktywnych daje natychmiastowy efekt biobójczy.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Larva-AL.webp

4Larva AL

Wygodny w użyciu preparat w formie sprayu, produkt RTU (ready-to-use), przeznaczony do zwalczania larw owadów latających - muchy domowej oraz do zwalczania pająków i owadów biegających (karaluchów, mrówek, pluskiew, rybików cukrowych, prusaków) bytujących w obrębie śmietników i odpadów.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/05/4Insect-Concentrate-100EC-100ml-Pudelko.webp

4Insect Concentrate 100EC

Preparat w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających w pomieszczeniach zwłaszcza: much, komarów, meszek, prusaków, karaluchów, rybików cukrowych, mrówek faraona, kleszczy, pluskiew, pcheł.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Insect-AL.webp

4Insect AL

Wygodny w użyciu preparat w formie sprayu, produkt RTU (ready-to-use), przeznaczony do zwalczania pająków oraz karaluchów, rybików cukrowych, mrówek, pluskiew i innych owadów biegających w pomieszczeniach.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Insect-Bomb-150ml.webp

4Insect Bomb

Produkt przeznaczony do zwalczania pająków, owadów biegających (prusaków, karaluchów, kowali, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych i wiele innych)oraz owadów latających (komarów, much, meszek) w pomieszczeniach.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Insect-Total.webp

4Insect Total

Preparat w formie aerozolu, przeznaczony do zwalczania pająków oraz owadów biegających (prusaków, karaluchów, kowali, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych i innych owadów biegających) i latających (komarów, meszek, much i innych owadów latających o podobnej wielkości ciała i sposobie żerowania) w pomieszczeniach.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Hornet.webp

4Hornet

Preparat w formie aerozolu – MIOTACZ przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni. Opakowanie pod ciśnieniem, które zawiera specjalną dyszę rozpryskową, umożliwia rozpylanie preparatu z dużej odległości, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/05/4Hornet-Concentrate-100EC-50ml.webp

4Hornet Concentrate 100EC

Preparat w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Może być stosowany w pomieszczeniach (inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych, magazynach) oraz na zewnątrz (wokół budynków na terenach prywatnych posesji). Przeznaczony do usuwania gniazd os i szerszeni.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Ticks-Mosquito.webp

4Ticks & Mosquito

Preparat w postaci płynu, gotowego do użycia, skutecznie odstraszający komary i kleszcze od osiadania na narażonych na ukąszenie częściach ciała człowieka.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/06/4Mosquit-Pro.webp

4Mosquit Pro

Preparat w postaci płynu, gotowego do użycia, skutecznie odstraszający komary od osiadania na narażonych na ukąszenie częściach ciała.
Produkt skutecznie chroni przed atakiem komarów w okresie 4 godzin od aplikacji.
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Kret.webp

4Kret

Preparat przeznaczony do odstraszania kretów występujących na terenach nieużytkowanych rolniczo, tj.: placach, przestrzeniach między blokami, obiektach sportowych (korty tenisowe, tory wyścigowe) i rekreacyjnych, lotniskach, konstrukcjach ziemnych i hydrotechnicznych (wały przeciwpowodziowe).
https://private-lab.pl/wp-content/uploads/2023/03/4Kuna.webp

4Kuna

Preparat przeznaczony do odstraszania kun.
Może być stosowany na powierzchnie – tereny przyległe do budynków (tarasy, balkony, altany), w pomieszczeniach (budynki mieszkalne, gospodarcze, użyteczności publicznej, garaże), pojazdach (ochrona kabli i przewodów), urządzeniach oraz innych miejscach, gdzie zaobserwowano szkodliwą działalność kun.