Adiuwanty dla rolnictwa

PrivateLab Oil Adjuvant - ADIUWANT OLEJOWY

1
2

Adiuwanty olejowe (mineralne) stosowane są w celu obniżenia napięcia powierzchniowego cieczy roboczej, co pozwala na zapewnienie bardzo dobrej przyczepność kropli oraz jej „rozchodzenia się” po powierzchni opryskiwanych roślin/chwastów. Odpowiednio dobrany skład oraz charakter chemiczny PrivateLab Oil pozwala również na zwiększenie poboru substancji czynnych poprzez rozpuszczenie woskowej warstwy ochronnej.

Opakowania

1l

5l

10l

1000l

PrivateLab Wetting Agent - ADIUWANT ANIONOWY/ ZWILŻACZ DO AGROCHEMIKALIÓW

1
2

Wysokowydajny adiuwant anionowy oparty na nowoczesnej recepturze i formulacji, oferuje znakomite właściwości zwilżające przy obniżonym zużyciu na pojedynczy zabieg. PrivateLab Wetting Agent doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, w której konieczne jest poprawienie rozchodzenia się i przyczepności kropel na liściach.

Opakowania

100ml

250ml

500ml

1l

5l

10l

1000l

LABSIL – ADIUWANT SILIKONOWY

1
2

Adiuwanty silikonowe należą do kolejnej generacji tego typu produktów – charakteryzują się znaczenie lepszą wydajnością w porównaniu do swoich odpowiedników z innych grup chemicznych. Polimerowy charakter preparatu oraz jego budowa chemiczna pozwala na zdecydowane obniżenie napięcia powierzchniowego cieczy roboczej już przy bardzo niewielkim dodatku do mieszaniny zbiornikowej.

Opakowania

100ml

250ml

500ml

1l

5l

10l

1000l