Centrum produkcyjne

Firma Private Lab Sp. z.o.o realizuje zlecenia związane z formulacją i konfekcją środków ochrony roślin, nawozów oraz środków biobójczych. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę i gwarancję najwyższej jakości wykonania usługi z zachowaniem światowych standardów przy zachowaniu wytycznych ECPA dotyczących zapobieganiu kontaminacji.

Jednocześnie  współpracujemy z certyfikowanym laboratorium analitycznym, a zakres obejmuje wykonywanie analiz chemicznych na każdym etapie cyklu produkcyjnego, kontrolę jakości surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i badania wdrożeniowe.

Produkty płynne

Nasza oferta to m.in produkcja oraz formulacja koncentratów emulsyjnych (EC), zawiesinowych (SC) i rozpuszczalnych (SL) oraz form płynnych gotowych do użycia (RTU ready-to-use). Jesteśmy wstanie konfekcjonować butelki od 100 ml do 1L, opakowania kanistry od 2L do 20L, beczki oraz paletopojemniki. Ponadto dysponujemy możliwością zgrzewu indukcyjnego, nadruku informacyjnego na opakowaniu (data, nr partii), etykietowania, pakowania w kartony, formowanie i zabezpieczania jednostek transportowych.

Produkty sypkie i granulaty

Zajmujemy się również formulacją składników proszkowych i granulatów, a także ich pakowaniem. Nasze możliwości obejmują opakowania od 100 g do 1,5 kg w opakowania z folii LDPE i PVOH (wodorozpuszczalnej) oraz worki od 3 kg do 20 kg. Ponadto dysponujemy możliwością nadruku informacyjnego (data, nr partii), etykietowania, pakowania w kartoniki, kartony, formowanie i zabezpieczenia jednostek transportowych.

Produkty AE

  • przygotowanie roztworów do produkcji wyrobów aerozolowych na recepturach własnych i obcych
  • przygotowanie gotowego wyrobu aerozolowego dla klienta

Usługi dodatkowe

Wśród usług dodatkowych świadczonych przez firmę Private Lab Sp. z o.o. znaleźć można m.in opracowywanie receptur, obsługa merytoryczna z zakresu klasyfikacji, konstrukcji etykiet oraz kart charakterystyki, usługi analityczne, zakup surowców i opakowań, organizowanie wysyłek oraz organizacje importu i exportu surowców i produktów. Nasze możliwości są jednak dużo szersze, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz do niej pytania – zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i przedyskutowania wszelkich interesujących kwestii. Żadnego zapytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.