Private Lab

Twój prywatny dostawca rozwiązań z zakresu chemii specjalistycznej

Private Lab

Twój prywatny dostawca rozwiązań z zakresu chemii specjalistycznej
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Nasza specjalizacja

Private Lab skupia się w trzech segmentach operacyjnych

Kompleksowa usługa wprowadzenia nowego produktu pod marką Klienta

Produkty biobójcze oferowane zarówno pod brandem Odbiorcy, jak i Private Lab dla wybranych Klientów, którzy nie zamierzają budować swojej marki producenckiej

Usługowa produkcja i konfekcja preparatów w formie płynnej, stałej (proszki, granulaty) i żelowej

Powiedz czego potrzebujesz i pozwól nam martwić się o resztę!

Private Laboratories – Private LabelTwój prywatny dostawca rozwiązań z zakresu chemii specjalistycznej

Nazwa Private Lab łączy w sobie dwie koncepcje kluczowe dla realizacji naszej misji

Pierwsza z części wskazuje na nasze możliwości w zakresie rozwoju produktu od fazy koncepcyjnej, poprzez przygotowanie produktów testowych w skali laboratoryjnej, aż do wdrożenia produktu na przemysłowych instalacjach produkcyjnych (formulacyjnych) i konfekcyjnych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do podmiotów działających w branży chemicznej (m.in. agrochemia, preparaty biobójcze czy chemia gospodarcza), które planują rozwój bądź optymalizację swojego portfela produktowego bez konieczności rozbudowy swoich zasobów regulacyjnych, produkcyjnych czy logistycznych oraz ponoszenia zbędnych kosztów inwestycyjnych.

Człon Private Label pokazuje naszą pozycję rynkową względem Klientów, którzy nam zaufali. W działalności skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które pozwolą naszym Klientom na rozwijanie własnej marki parasolowej na bazie gotowych rozwiązań oferowanych przez Private Lab. Pojedyncze marki własne dedykujemy dla wybranych Klientów, którzy nie planują rozwijać swoich „brandów”, a skupiają się na działalności handlowej.